Aktualności \ Artstone – piękno jest EKO..

Dodano 06 czerwiec 2011 o godzinie 15:03

Artstone – piękno jest EKO..

    Jeżeli tak jak my uważasz, że to co robisz ma znaczenie, że to od nas zależy przyszłość, chcesz żyć w zgodzie z naturą to donice Artstone są właśnie dla Ciebie. Nie musisz już wybierać pomiędzy tym co piękne i ekologiczne. Donice Artstone łączą ze sobą obie te cechy.

Artstone to nazwa nowoczesnego materiału, do produkcji którego została użyta mieszanina kamieni naturalnych takich jak marmur i granit. Surowce te zostały zmieszane z żywicami i tak powstało ekologiczne tworzywo: trwałe, lekkie o ciekawej niejednolitej fakturze.    
 
Donice Artstone dzięki zastosowanej technologii są odporne na wszelakie warunki atmosferyczne takie jak promienie UV, deszcz, śnieg i mróz. Co oznacza to dla Ciebie? Odpowiedź jest prosta, nie musisz się martwić, że zakupiony towar pęknie podczas mrozu, ulegnie uszkodzeniu lub co najgorsze zmieni swój kolor. Donice Artstone mogą zdobić Twój balkon, taras lub ogród przez cały rok niezależnie mrozów czy ostrego słońca.

Dlaczego uprawa roślin w donicach Artstone jest prosta?

Każda donica posiada wyjątkowy system drenażu, co zapobiega przelaniu roślin podczas podlewania. Jeżeli roślina otrzyma więcej wody niż potrzebuje, jej nadmiar samoczynnie spłynie do zbiornika na dnie donicy. Należy więc regularnie sprawdzać stan wody w zbiorniku. Aby pozbyć się nadmiaru, wystarczy wyjąć korek znajdujący się w dnie donicy. To zapewnia, że rośliny nigdy nie stoją w wodzie.

Jeśli roślina potrzebuje wody, może samodzielnie absorbować ją ze zbiornika. Nie musisz pilnować stopnia wilgotności ziemi w donicy i nigdy już jej nie przelejesz.

Pomyśl o tym co dzieje się wokół Ciebie i wybieraj świadomie!cena: 6790.00 Biokominek Tracino XL Biokominek Tracino XL

Wzór Tracino należy do najbardziej klasycznych w kolekcji Kama. Kształt ten pasuje zarówno do wnętrz pałacowych jak i do nowoczesnych loftowych. Kominek idealnnie wygląda na tarasach i...

więcej
cena: 9.90 Osłonka Flo - elegant 14 cm Osłonka Flo - elegant 14 cm

Śliczne osłonki wykonane z ceramiki. Występują w różnych wzorach, a dzięki bogatej palecie kolorów pasują do każdego wnętrza. Lekkie, nie posiadają otworu na dnie. Wymiana kwiatów...

więcej
Mapa strony
Bliss Design Elho Lechuza